Yavrukuş Anaokulu

YAVRUKUŞ ANAOKULUNA HOŞGELDİNİZ..


Yavrukuşlarımız okulumuzun bahçesinde hayatın eğlenceli yanlarını keşfediyor, meyve ve sebzeleri kendi elleriyle toplayıp sağlıklı büyümenin sırrını öğreniyorlar. Alanlarında deneyimli eğitmenlerimizle, bireysel farklılıklara saygılı, bilgiyi beceriye dönüştürecek ortamlar hazırladık. Çocuklarımızın yaparak-yaşayarak öğrenmelerini sağlayan, çoklu zekâ öğretilerini dikkate alan, tüm duyulara hitap eden ve temelinde SEVGİ, OYUN ve ANLAYIŞIN olduğu gerçek bir yuva ortamı hazırladık.

Sağlıklı bir gelecek için beslenmenin öneminin farkındayız. Yavrukuşlarımız anneanne mutfağıyla diyetisyen eşliğinde hazırlanmış menülerle besleniyorlar. Şekersiz beslenmenin önemini bildiğimiz için onun yerine kuruyemişi koyduk ve kışlık yiyeceklerimizi yazdan hazırlıyoruz.
Misafir çocuklarımız için de günlük bakım programımız vardır. Eğer arzu ederseniz çocuğunuzun ve yakınlarınızın doğum günü kutlamalarını da okulumuzda parti havasında kutlayabiliriz. Bu özel günlerinizi bizlerle planlayıp unutulmaz anılarınız arasına alabilirsiniz. (Ayrı ücretlendirme yapılacaktır.)
Duvarların dışına çıkarak temiz ve bol oksijenli ortamda çocuklarımıza hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyor ve sizlere düşlediğiniz hizmeti veriyoruz.


HEDEFİMİZ; MUTLU ÇOCUKLARDAN OLUŞAN BİR DÜNYA...